Kariéra

Volná místa :

Do našeho pracovního týmu hledáme na hlavní pracovní poměr nové posily v těchto specializacích:

Pracoviště Břeclav :

  • Projektant dopravních staveb

  • Pracovník inženýrské činnosti a majetkoprávní činnosti

Pracoviště Zlín :

jsme otevření absolventům bez praxe, co se chtějí učit v našem oboru

Studentům oboru Konstrukce a dopravní stavby se specializací na pozemní komunikace nebo mostní konstrukce nabízíme zajímavou možnost pro získání zkušeností z projekční praxe v naší společnosti.

Projektant/ka silničních/dopravních staveb

Náplň práce :

  • Projektování dopravních staveb

Požadujeme :

  • VŠ nebo SŠ vzdělání se zaměřením na silniční stavitelství

  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Micro Station, Auto Cad)

  • komunikativní, zodpovědný týmový hráč schopný samostatné práce

  • motivace k soustavnému osobnímu rozvoji a vzdělávání

  • aktivní přístup k práci a orientaci na výsledek

  • ŘP skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme :

  • zaměstnání na HPP

  • pružnou pracovní dobu

  • odpovídající finanční ohodnocení (dle praxe a zkušenosti v oboru)

  • zajímavou práci s moderními IT nástroji a vybavením na dopravních stavbách

  • pracoviště v Břeclavi nebo ve Zlíně v příjemném pracovním prostředí

  • benefity (např. stravenky )

Nástup možný: ihned

Pokud Vás zaujala naše nabídka, kontaktujte nás a zašlete prosím Váš strukturovaný životopis.

Pracovník pro inženýrskou činnost

Čeká Vás různorodá práce v oblasti zajišťování podkladů, vyjádření, stanovisek, rozhodnutí apod. od dotčených orgánů státní správy, vlastníků dopravní a technické infrastruktury a ostatních účastníků řízení o povolení staveb, vedených dle stavebního zákona a také práce v oblasti zajišťování majetkoprávních vztahů k jednotlivým pozemkům potřebným pro uskutečnění staveb ve veřejném zájmu.

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru

  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost

  • řidičský průkaz sk. B

  • znalost práce na PC (zejména MS Office – word, exel)

  • vítána znalost stavebního zákona, liniového zákona a zákona o vyvlastnění

  • jsme otevření absolventům bez praxe, co se chtějí učit v našem oboru – možnost zapracování

Nabízíme :

  • zajímavou práci na dopravních stavbách

  • pracoviště v Břeclavi v příjemném pracovním prostředí

  • benefity (např. stravenky)

Lokalita: Břeclav, Jihomoravský kraj

BRIGÁDY:

KOHO HLEDÁME

  • Hledáme schopné mladé lidi, ochotné se vzdělávat, pracovat a podílet se na tvorbě technického řešení řady významných staveb v Jihomoravském kraji

  • Znalost práce na PC, MS Word, Excel, Autodesk AutoCAD, Civil 3D, Micro Station

CO NABÍZÍME STUDENTŮM A ABSOLVENTŮM

  • Setkání se skutečnou praxí v oboru projektování pozemních komunikací od studie po realizaci

  • Práci v přátelském kolektivu

  • Individuální přístup

  • Respektování studijního plánu během studia

  • Odborné zázemí pro tvorbu ročníkových projektů a diplomových prací

  • Zajímavé finanční ohodnocení během i po ukončení studia

  • Možnost budoucího trvalého pracovního poměru bez zkušební doby v případě spolupráce během studia

Kontaktní osoby

Ing. Pavel BALCAR,
Jednatel společnosti

vedení společnosti

Mgr. Hana BALCAROVÁ,
Jednatelka společnosti

Ing. Pavel Dominik,
vedoucí střediska Břeclav

Ing. Martin Stöhr,
vedoucí projektant

Jakub Balcar,
inženýring

Pobočka Zlín

Fakturační adresa

Viadesigne s.r.o.
Na Zahradách 1151/16, 690 02 Břeclav

IČ: 27696880, DIČ: CZ27696880

Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 52797. Předmět podnikání: projektová činnost ve výstavbě; výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Certifikát ČSN EN ISO 9001:2009

Viadesigne

Sídlo, kontaktní místo, pobočka

Sídlo a vedení společnosti
Na Zahradách 16, 690 02 Břeclav
Telefony: +420 519 326 370, +420 519 331 400

Kontaktní místo Zlín
K Majáku 5001, 760 01 Zlín, +420 725 527 405

E-mail: viadesigne@viadesigne.eu